Якщо ви шукали способи залучити гроші у своє життя, то ця стаття для вас. Тут ми розглянемо одразу кілька варіантів – певні дії, ритуали та молитви. Обов'язково виконайте ці дії і результат не забариться.

 Как родители убивают потенциал и как деньги падают с неба | Марон Ольга | Дзен

Існують певні ритуали для залучення грошей, які здавна були відомі людству.

 

Якщо ви дійсно хочете досягти певних фінансових висот, потрібно не лише говорити "магічні" слова, але й знати, як правильно їх вимовляти.

 

Успіх та багатство залежать не тільки від ваших старань чи щоденної праці. Також дуже важливо, щоб людина правильно налаштувала себе. Тому треба знати, як залучити гроші та удачу у своє життя.

 

Насамперед, як стверджують езотерики, існують певні слова, які допомагають отримати багатство. Адже все, що ми говоримо, має матеріальну суть. Тому вони обов'язково рано чи пізно матеріалізуються. Позитивно зарядженими на успіх словами є: багатство, щастя, успіх, удача, процвітання, радість, мрія.

Їх потрібно вимовляти якнайчастіше.

 • Майте сильну віру.
 • Промовляйте усі фрази так, ніби ви вже отримали бажане.
 • Усі слова, які залучають гроші, потрібно говорити чітко та голосно.
 • Робіть це без сарказму чи іронії. Негативний підтекст може все зіпсувати.

 

Сила долара

Деньги с неба»: Средство спасения или оружие? - Рамблер/финансы

Тут все не так просто. Долар для того й створювався: відомо, що цю купюру створювали масони ("вольные каменщики(рус)"), із залученням езотериків, містиків та чаклунів. Вони залишили на доларі безліч магічних знаків, з наміром зробити його однією з найвпливовіших банкнот в історії людства і досягли своєї мети.

Так що доларова купюра вже сама по собі є потужним грошовим талісманом - покладіть долар в гаманець, тоді гроші точно не будуть відлітати з нього зі швидкістю світла.

 

А тепер перейдемо до інших способів, відомих давним-давно і перевіреним багатьма:

 

Вода та молитва.

О Крещенской воде - Православный журнал «Фома»

Необов'язково ходити до чаклунів та екстрасенсів. Заговори під силу будь-кому. Для ритуалу вам знадобиться склянка води - прочитайте над нею молитву святителю Іоанну Милостивому про множення грошей і після обприскуйте замовленою водою руки і гаманець кілька разів на день.

 

Мітли та віники

А почему у меня веник в углу вверх ногами стоит?» Богатая бабушка раскрыла секреты домашней магии. - Образованная Сова | Сова, Разное, Домашние обереги

Мітла, що стоїть в кутку щетиною вгору, може замістити в будинок великі купюри. Відомо, що так гроші з'являються в будинку і гаманці «з повітря». Перевірте!

 

Кажуть, деякі предмети під подушкою здатні залучити до будинку добробут, а зло і негатив навпаки - відлякати. Наші пращури вірили в те, що місце, де людина спить, особливе і священне. Тому з ним пов'язано багато обрядів та прийме.

 

Монета

Денежные талисманы по Фен-шуй - Страсти

Це найпростіший предмет, який можна використовувати як "магніт" для грошей. Кажуть, що монета під подушкою може сприяти налагодженню фінансової ситуації у сім'ї, адже вона здатна відкрити "грошовий потік".

Пам'ятайте, якщо монету, що лежить під подушкою, повернути в гаманець як засіб розрахунку, то позитивний ефект від ритуалу може обнулитися.

Краще взагалі придбати спеціальні грошові монети і використовувати їх.

 

Сіль

Соль, ракушки и марихуана: ТОП-10 самых необычных видов денег в истории человечества — блог туриста Dasha1553 на Туристер.Ру

Сіль з давніх-давен цінувалася нашими предками, з нею пов'язано безліч прикмет і ритуалів.

Сіль, так само як і вода - відмінний накопичувач інформації, тому з багатьох її властивостей можна виділити те, що вона була і залишається символом достатку, люди вірили, що вона здатна захистити від поганого ока. Коли в житті починалися неприємності чи переслідували невдачі – прабабусі клали під подушку мішечок із сіллю. У рамках цієї статті ми розглянемо сіль як інструмент у ритуалах для залучення грошей: заговоріть сіль на гроші та удачу, носите із собою, можете насипати трохи в гаманець. Особливо рекомендуємо використовувати Четверневу сіль, її ви можете придбати у нас, а можете приготувати самі.

 

Лавровий лист

Лавровый лист в кошельке для привлечения денег: приметы говорят о том, что это действенный способ

Лавровий лист - має неймовірну енергетику, дарує пророчі сни, нормалізує сон і відганяє жахи, символ переможців і багатих людей. Здавна люди вважали, що достатньо покласти під подушку один лавровий лист, щоб стало везти.

Перед тим, як покласти лавровий лист, налаштуйтеся на позитив, відпустіть погані емоції та думки, помедитуйте.

 

Часник

Чеснок.Золотой чеснок - Сажалка для чеснока, комбайн для уборки чеснока, оборудования для переработки чеснока

Часник давно вважався сильним оберігом від хвороб та негативної енергії. Наші пращури клали голівку часнику під ліжко, щоб захистити свій будинок від зла. А якщо в когось були проблеми з безсонням, клали голівку часнику під подушку.

Такий ритуал має і суто фізичний прояв, адже запах часнику і речовини, що входять до його складу, заспокоюють нервову систему. Запах зовсім трохи проникне через тканину подушки і не дуже різкий, а тому допоможе покращити якість сну.

 

Ритуал для залучення грошей від царя Соломона

Урок 13. Царь Соломон (Шломо) — мудрец - Shalom Adventure MagazineСоломон и царица Савская. Обсуждение на LiveInternet - Российский Сервис Онлайн-Дневников

Цар Соломон відомий своєю мудрістю. Нам він залишив особливу формулу для залучення грошей, яка звучить так:

 

"Я залучаю гроші!

Я стверджую щастя!

Я примножую кохання!"

 

Промовляйте цю формулу кілька разів на день і вже незабаром у вашому житті з'являться успіх і багатство.

 

Червоно-золотий ритуал

Красная нить на руке: зачем нужна на самом деле - Оракул - info.sibnet.ruTablecloth dollar - купить недорого | AliExpress

Золотий та червоний кольори – символи багатства, тому щоб у вашому будинку завжди були гроші, потрібно перев'язати ніжки святкового столу червоною ниткою, а під скатертину покласти кілька золотих монет. Робиться це на святкування Нового року. Однак важливо, щоб святкування було виключно у сімейному колі.

 

Народний ритуал із крупою

Ъ: оптовые цены на гречневую крупу в России снизились почти на 13% - Рамблер/финансы

Потрібна будь-яка крупа, оскільки вона символізує врожай. На Новий рік зерна потрібно покласти у тарілку та поставити на святковий стіл, загадати бажання, що пов'язано з грошима, а потім кинути кілька нових монет на тарілку. Вранці монети потрібно забрати і сховати там, де ніхто не знайде, а зерна насипати в полотняний мішок і навесні посадити у ґрунт.

 

Ритуал для залучення грошей зі свічками

Какую посуду использовать для сервировки новогоднего стола? – советы по самостоятельному ремонту от Леруа Мерлен

Вогонь – це символ життя та достатку. Новорічний ритуал досить простий – достатньо прикрасити новорічний стіл свічками (бажано у золотих чи червоних відтінках). При переході від цього року до нового слід сконцентруватися на бажаннях, пов'язаних із грошима.

Ще одним із найпотужніших інструментів є молитви. Особливо вони підійдуть тим, хто не хоче зв'язуватися з магією та езотерикою безпосередньо (хоча принципи самі). Тут ми вже згадували молитву святителю Іоанну Милостивому про множення грошей у поєднанні з водою і хочемо дати Вам ще одну потужну молитву:

 

Молитва про залучення багатства

Николай Чудотворец | Храм в честь Покрова Пресвятой Богородицы город Новосибирск Новосибирская епархия

У православ'ї віруючі просять про захист у будь-якій справі та фінансовий успіх святого Миколая Чудотворця, свого святого покровителя чи ангела-охоронця, читайте щодня таку молитву:

 

Святий Миколай Чудотворець, благаю Тебе про допомогу.

Прошу, будь до мене суворим, але справедливим.

Пішли мені достаток по вірі моїй і вберегйся від помилок.

Дай мені мудрості, щоб грамотно розпоряджатися грошима,

і залучи можливості, що дають мені фінансову свободу.

Сподіваюся на тебе, бо ти допомагаєш кожному, хто просить.

Нехай прославиться твоє ім'я на віки віків.

Амінь!

 

Ну і наостанок поділимося з Вами мантрою:

Мантра буддистів, як залучити гроші та удачу

Какую роль играют деньги в Буддизме | Sunrise | Дзен

Серед буддистів є своя мантра, яку радять читати всім, хто хоче залучити до свого життя фінансовий успіх. Звучить вона так:

 

"Ом лакшмі виганшри камала дхайріган сваха".

 

Її також радять читати щодня. У процесі треба думати про свою мету, налаштуватися на багатство.

 

Важливо!

Обряди та ритуали краще проводити на молодий місяць. Тоді результат посилиться.

 

☀️ І запам'ятайте - хоч би що ви робили - робіть з ЛЮБОВ'Ю! Любов - найпотужніша сила, їй підвладне все! ☀️

(Але не плутайте ЛЮБОВ і те, що люди звикли називати любов'ю)


Ведьмочка - интернет магазин эзотерических товаров, подарки, сувениры, игры, ароматические палочки, мебель, изделия ручной работы, бижутерия, эксклюзивные вещи и многое другое.

 

хештеги: #залучення грошей #грошові монети #ритуалигроші #ритуалидлязалученнябагатства #молитвинагроші #ритуалинаводу #талісманигрошей #якзалучитигроші #якстатибагатою #ритуализісвічками #магія #езотеричнітовари #магазинВедьмочка #Україна #магазинмагії #магазинезотерики #Київ #Харків #Одеса #Миколаїв #Дніпро #Кропивницький #Чернігів #Черкаси #Хмельницький #Львів #Ужгород #Кривийріг #Суми